החזון שלנו

אני עוזר לאחרים כי זה עזר לי

בהשראת דוד ו 1.8 מיליארד אנשים ברחבי העולם שמגבלותיהם הוויזואליות, השמיעה, המוטוריות, הקוגניטיביות והגילאיות משפיעות על יכולתם לחוות את האינטרנט כמתוכנן, המשימה של Allyable היא להבטיח שכל האתרים והנכסים הדיגיטליים יהיו נגישים לכל המשתמשים ברחבי העולם. אחרי הכל, אם לקוחות לא מצליחים להבין מה אתם מוכרים, הם לא יקנו ממכם. עד כה, נתנו למאות עסקים במגוון רחב של תעשיות דרך פשוטה וזולה יותר לספק גישה שווה לאינטרנט לכל המשתמשים, המהווה שיפור עצום בהשוואה לטכנולוגיה הקיימת. כתוצאה מכך, הלקוחות שלנו הפחיתו את המורכבות והעלות של פרוייקטי ההנגשה שלהם, שיפרו את יעילות הצוות שהחל לפתח נגישות כברירת מחדל תוך שמירה על תקני הנגישות ת״י 5568 ,Section508 , וה .ADA

המייסד והמנכ"ל של Allyable, דוד אדי, הקים את החברה בשנת 2018 עם חזון ברור : ליצור פלטפורמה מלאה ופשוטה שנותנת לחברות את הכלים להנגיש את כל תכני האינטרנט והנכסים הדיגיטליים שלהם לאנשים עם מוגבלות ומבוגרים , בהתאם לתקנות בינלאומיות.

משימתו המיוחדת של דוד נבעה מאובדן השמיעה שלו עצמו , שהחל בשנות העשרים לחייו כבעל עסק צעיר בתחום ה- IT.

כשהחל להרגיש קושי לעקוב אחרי שיחות פנים מול פנים וגם בלהבין דיבור בטלפון, ביקור רופא אישר כי ירש את הנטייה הגנטית של משפחתו לטרשת אוזניים מוליכה.

גם עם מכשירי שמיעה, דוד הבחין כי מוגבלותו גורמת לאתגר לגשת לסוגים מסוימים של תכנים דיגיטליים, כגון ספרי שמע, פודקאסטים וקטעי קריינות בסרטוני האתר. הוא החליט לעשות כל שביכולתו כדי לסגור את פער הנגישות הזה ולעזור לאנשים עם צרכים מיוחדים כמוהו.

FREE SITE CHECKER
בדיקת נגישות חינם