תאימות נגישות דיגיטלית

WCAG (הנחיות נגישות לתוכן באינטרנט) היא מכלול הנחיות נגישות בינלאומיות, המיועדות בעיקר למשתמשים עם מוגבלות. WCAG נאכף על ידי מדינות רבות, כולל ארצות הברית (סעיף 508), ישראל (IS5568) וחברי האיחוד האירופי (En.301.549), כדי לתת שם לכמה. הנחיות אלה מתעדכנות באופן קבוע; בשלב זה, WCAG 2.2 ו- WCAG 3.0 נמצאים בתהליך הקמה. נכון לעכשיו, הפלטפורמה של Allyable מבוססת על WCAG 2.1+ והצוות שלנו מבטיח שהטכנולוגיה שלנו תמיד עומדת בסטנדרטים העדכניים ביותר.

פיתוח עם נגישות כברירת מחדל

אנו מאמינים כי מפתחים הם הבסיס לכל התוכן הדיגיטלי, האתרים והנכסים, בין אם נוצרו על ידי יועצים עצמאיים, חברות סטארטאפ עם קבוצות מו"פ קטנות ובין אם על ידי ארגוני ענק עם צוותי מפתח גדולים.

Allyable מספקת כלים פשוטים שיעזרו לכל מפתח/ת להשיג ידע נגישות דיגיטלי במהירות ובנוחות, כך שיוכלו לעצב תוך נגישות כברירת מחדלד.

פיתוח אתרים חדשים המבוססים על ההנחיות העדכניות ביותר של WCAG כבר מההתחלה, תוך שימוש בטכנולוגיה של Allyable, מבטיח לכם לעמוד ברגולציה ולא להתקל בבעיות תאימות או תיקון משמעותיות בהמשך. תוסף הדפדפן שלנו, AllyDev ™, תוכנן במיוחד עבור מפתחים כדי לזהות, לדווח ולתקן באופן ידני הפרות תאימות אפשריות במשך תהליך הפיתוח, ישירות מהדפדפן. מצב טרום ייצור מאפשר לצוות הפנימי לבדוק נגישות לפני העלייה לאוויר.

נגישות היא הרבה יותר
מתפריט או ווידג'ט

כדי לעמוד בהנחיות הנגישות נדרשים כלים מסביב לשעון לסריקה, זיהוי, סימון ותיקון. מודול AllyAudit ™ שלנו מציע סריקה מתקדמת 24/7 של הנכסים והדפים הדיגיטליים שלכם כדי לוודא שאתם עומדים תמיד בתאימות, תוך שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר של בינה מלאכותית, למידת מכונה ועיבוד תמונה.

התחילו עכשיו ללא כל התחייבות

מטרת Allyable היא להביא גישה שווה לכל מי שמשתמש בנכסים דיגיטאלים . תאימות נגישות יכולה להיות מסובכת מורכבת ויקרה – וזו הסיבה שאנחנו כאן כדי לעזור לכם לספק את החוויה הטובה ביותר עבור כל אחד מהלקוחות שלכם, בכל פעם.
FREE SITE CHECKER
בדיקת נגישות חינם