מה זה AODA?

חוק הנגישות לאנשים עם מוגבלויות (AODA) חל על כל הארגונים הציבוריים והפרטיים שעושים עסקים באונטריו, קנדה, המחייבים גישה לאתרים ולאפליקציות עד שנת 2021. מתוך הכרה בהיסטוריה של האפליה של אנשים עם מוגבלות באונטריו, מטרתה חוק זה יועיל לכל תושבי אונטריו על ידי:

     • פיתוח, יישום ואכיפת תקני נגישות במטרה להשיג נגישות לתושבי אונטריו עם מוגבלות ביחס לסחורות, שירותים, מתקנים, מגורים, תעסוקה, מבנים, מבנים ושטחים בנויים ב -1 בינואר 2025 או לפני כן.
     • מתן מעורבות של אנשים עם מוגבלות, ממשלת אונטריו ונציגי ענפים שונים ומגזרים כלכליים בפיתוח תקני הנגישות.

לפי הערכות, כ -1.85 מיליון תושבי אונטריו סובלים ממוגבלות. זה למעלה מ -15% מהאוכלוסייה (40% מהאנשים מעל גיל 65) ו- 1 מכל 7 אנשים – מה שצפוי לגדול ל -1 מכל 5 בשני העשורים הבאים, ככל שהאוכלוסייה ממשיכה להזדקן.

כיצד תאימות AODA תעזור לנו?

אם אתם עושים עסקים באונטריו, קנדה, הקפדה על כך שאתרי האינטרנט, האינטרא-נט והנכסים הדיגיטליים האחרים שלכם עומדים במלואם אינו רק החוק, אלא גם מציע יתרונות רבים עבור הארגון שלך. להלן רק כמה דרכים בהן אתה יכול להפיק תועלת על ידי תכנון מתוך מחשבה על נגישות ותיקון הפרות תאימות קיימות באמצעות הפתרונות של Allyable:

 

      • מכירות מוגברותעל פי הבנק המלכותי בקנדה, 5.3 מיליון קנדים עם מוגבלות משפיעים על הוצאות של 25 מיליארד דולר מדי שנה. על ידי הסרת חסמי נגישות לנכסים הדיגיטליים שלכם, אתם עשויים לתפוס באופן טבעי יותר משוק הצרכנים העצום הזה עם עלייה מקבילה בהכנסות
      • ביצועים מקוונים משופרים – תאימות AODA תחזק את ה- SEO של דפי האינטרנט ואת התוצאות הכוללות. גוגל, הדפדפן מספר 1, מדרג אתרים עם תכונות נגישות גבוהות יותר בחיפוש האורגני שלה, מה שמוביל לחשיפה ותנועה רבה יותר.
      • חוויית משתמש משופרת– מחקרים הראו כי מתן נכסים דיגיטליים נגישים אוניברסלית וממשקי משתמש משפיע באופן חיובי על כל המשתמשים, לא רק על בעלי מוגבלויות. מה שאומר שהמבקרים נשארים יותר זמן והקפצות יורדות בהתאם.
      • יתרון תחרותי– כאשר בקושי 2–5% מהאתרים הנוכחיים עומדים בתקני תאימות נגישות, כל ארגון שיעמוד בתקני AODA יעמוד בראש וכתפיים מעל המתחרים שלו, בכל ענף שהוא.
      • הגנה משפטית – טיפול בבעיות תאימות של AODA – בין אם באמצעות תיקון הפרות בנכסים הקיימים שלכם, ובין אם על ידי בניית נכסים חדשים עם נגישות מהיסוד – מפחית את הסיכון והאחריות שלכם לתביעות פוטנציאליות.  

הפתרון Allyable עונה על דרישות AODA והופך את הציות למהיר, קל ומשתלם!

אנו מספקים את פתרון הנגישות הדיגיטלית 360 ° היחיד בשוק, כך שתוכלו לתת מענה לכל צרכי התאימות שלכם ל- AODA, והכל במקום אחד. חבילת הכלים המלאה של Allyable מאפשרת לכם לתקן בקלות ובמהירות את הבעיות הקיימות ולבנות מתוך מחשבה על נגישות, בין אם אתם מפתחים, משווקים, יועצים, עסק קטן או עסק גדול. התחלו בחינם עוד היום, ואז בחרו את התוכנית המתאימה ביותר לדרישות הארגון שלכם.

בדקו את האתר שלכם בחינם

בודק נגישות

בדוק באתר שלכם אם קיימת תאימות של ADA & WCAG

קבלו את הדו"ח שלנו

התחילו היוםללא תשלום

מטרת Allyable היא להביא גישה שווה לכל מי שמשתתף בעולם הדיגיטלי.

תאימות לנגישות יכולה להיות מהממת / מוחצת ?? לכן אנחנו כאן לעזור לכם לספק את החוויה הטובה ביותר לכל הלקוחות שלכם בכל פעם.

FREE SITE CHECKER
בדיקת נגישות חינם