מה זה CVAA?

חוק הנגישות לתקשורת ווידאו של המאה ה -21, הידוע יותר בשם CVAA, הוא חוק אמריקני משנת 2010 שנועד להבטיח כי שירותי תקשורת ומדיה, תוכן וציוד נגישים למשתמשים עם מוגבלות.
ה- CVAA דורש שתכנות וידאו ושירותי תקשורת מתקדמים – כגון מסרים אלקטרוניים, צ'אט וידאו וצ'אט קולי מבוסס אינטרנט – יינתנו באופן נגיש לאנשים עם מוגבלות.

ה- CVAA מחולק לשני כותרים:

  • כותרת I, גישה לטלקומוניקציה: מגדילה את היקף שירותי התקשורת שיש להנגיש למשתמשים עם מוגבלות.
  • כותרת II, תכנות וידאו: מחייב כי תכנות וידאו, שירותים וציוד יהיו נגישים למשתמשים עם מוגבלות.

למי מיועד CVAA?

כל עסק או ארגון שמספק תכנות טלוויזיה, קטעי וידאו באינטרנט (במיוחד אם כתוב במקור בטלוויזיה), שירותי העברת הודעות אלקטרוניות או ועידת וידאו, מערכות ממסר טלקומוניקציה, מכשירים, ציוד, מחברים ודפדפנים ניידים או שירותי תקשורת מתקדמים (ACS) לכלל הציבור. תוכן שנוצר על ידי משתמשים פטור מ- CVAA.

כיצד תאימות CVAA תעזור לנו?

ההבטחה שאתרי האינטרנט, האינטרא-נט ושאר הנכסים הדיגיטליים שלך בארה"ב עומדים במלואם אינו רק החוק אלא גם מציע יתרונות רבים עבור הארגון שלך. להלן רק כמה דרכים בהן אתה יכול להפיק תועלת על ידי תכנון מתוך מחשבה על נגישות ותיקון הפרות תאימות קיימות באמצעות הפתרונות של Allyable:

 

      • מכירות מוגברות – 61 מיליון האנשים עם מוגבלות בארה"ב, המייצגים רבע מהאוכלוסייה, משפיעים על הוצאות עצומות של 1 טריליון דולר בכל שנה. על ידי הסרת חסמי נגישות לנכסים הדיגיטליים שלכם
      • ביצועים מקוונים משופרים – תאימות ל- CVAA תחזק את ה- SEO של דפי האינטרנט ואת התוצאות הכוללות. גוגל, הדפדפן מספר 1, מדרג אתרים עם תכונות נגישות גבוהות יותר בחיפוש האורגני שלה, מה שמוביל לחשיפה ותנועה רבה יותר.
      • חוויית משתמש משופרת – מחקרים הראו כי מתן נכסים דיגיטליים נגישים אוניברסלית וממשקי משתמש משפיע באופן חיובי על כל המשתמשים, לא רק על בעלי מוגבלויות. מה שאומר שהמבקרים נשארים יותר זמן מחוברים והקפצות יורדות בהתאם.
      • יתרון תחרותי – כאשר בקושי 2-5% מהאתרים הנוכחיים עומדים בתקני תאימות נגישות, כל ארגון שיעמוד בתקני CVAA יעמוד בראש וכתפיים מעל המתחרים שלו, בכל ענף שהוא.
      • הגנה משפטית – טיפול בבעיות תאימות ל- CVAA – בין אם באמצעות תיקון הפרות בנכסים הקיימים שלכם, ובין אם באמצעות בניית נכסים חדשים עם נגישות מהיסוד – מפחית את הסיכון והאחריות שלכם לתביעות פוטנציאליות

הפתרון Allyable עונה על דרישות CVAA והופך את הציות למהיר, קל ומשתלם!

אנו מספקים את פיתרון הנגישות הדיגיטלי 360 ° היחיד בשוק, כך שתוכלו לתת מענה לכל צרכי התאימות שלכם ל- CVAA, והכל במקום אחד. חבילת הכלים המשוכללים של Allyable מאפשרת לכם לתקן בקלות ובמהירות את הבעיות הקיימות ולבנות מתוך מחשבה על נגישות, בין אם אתם מפתחים, משווקים, יועצים, עסק קטן או עסק גדול. התחלו בחינם עוד היום, ואז בחרו את התוכנית המתאימה ביותר לדרישות הארגון שלכם.

בדקו את האתר שלכם בחינם כדי להתחיל לציית ל- CVAA

בודק נגישות

בדוק באתר שלכם אם קיימת תאימות של ADA & WCAG

קבלו את הדו"ח שלנו

התחילו היוםללא תשלום

מטרת Allyable היא להביא גישה שווה לכל מי שמשתתף בעולם הדיגיטלי.

תאימות לנגישות יכולה להיות מהממת / מוחצת ?? לכן אנחנו כאן לעזור לכם לספק את החוויה הטובה ביותר לכל הלקוחות שלכם בכל פעם.

FREE SITE CHECKER
בדיקת נגישות חינם