מהוסעיף 508?

סעיף 508 לחוק השיקום (29 USC § 794d), כפי שתוקן בחוק ההשקעות בכוח העבודה משנת 1998 (PL 105-220), מתייחס לחוק המחייב סוכנויות בארצות הברית להנגיש את כל טכנולוגיות המידע והציוד הנלווה להן.

כולם – לא משנה אם הם עובדים עבור הממשלה הפדרלית או לא. בעיקרו של דבר, פירוש הדבר שסוכנויות פדרליות (כולל הקבלנים והספקים שלהן) וכל ארגונים המקבלים מימון פדרלי חייבים לפתח, לרכוש, לתחזק ולהשתמש בטכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT) הנגישה לאנשים עם מוגבלות. ICT הוא כל ציוד או מערכת המשמשים ליצירה, המרה, שכפול או גישה למידע ונתונים.

דוגמאות כוללות, אך אינן מוגבלות ל:

    • אתרי אינטרנט ואינטרא-נט
    • תוכנה ומערכות הפעלה /span>
    • מדריכי משתמשים לתוכנות וכלים
    • הכשרה מקוונת
    • אתרים וכלים לגישה מרחוק
    • מסמכי PDF
    • מחשבי לוח (טאבלט) , מחשב נייד ושולחן עבודה

Tתקנים אלה מבוססים על הנחיות הנגישות הנוכחיות של WCAG 2.1+ למידע נוסף על סעיף 508 בקרו באתרwww.section508.gov

Hכיצד תאימות לסעיף 508 תעזור לנו?

אם אתם סוכנויות, קבלנים, ספקים או מימון פדרלי בארה"ב, הקפדה שאתרי האינטרנט, האינטרא-נט והנכסים הדיגיטליים האחרים שלכם תואמים לחלוטין אינו רק החוק אלא גם מציע יתרונות רבים עבור הארגון שלכם. להלן רק כמה דרכים בהן אתם יכולים להפיק תועלת על ידי תכנון מתוך מחשבה על נגישות ותיקון הפרות תאימות קיימות באמצעות הפתרונות של Allyable:

     • מכירות מוגברות– 61 מיליון האנשים עם מוגבלות בארה"ב, המייצגים רבע כרבע מהאוכלוסייה, משפיעים על הוצאות עצומות של 1 טריליון דולר בכל שנה. על ידי הסרת חסמי נגישות לנכסים הדיגיטליים שלכם, אתם עשויים לתפוס באופן טבעי פלח יותר גדול משוק הצרכנים העצום הזה עם עלייה מקבילה בהכנסות.
     • ביצועים מקוונים משופרים – תאימות לסעיף 508 תחזק את ה- SEO של דפי האינטרנט ואת התוצאות הכוללות. גוגל, הדפדפן מספר 1, מדרג אתרים עם תכונות נגישות גבוהות יותר בחיפוש האורגני שלו, מה שמוביל לחשיפה ותנועה רבה יותר.
     • חוויית משתמש משופרת – מחקרים הראו כי מתן נכסים דיגיטליים נגישים אוניברסלית וממשקי משתמשים משפיע באופן חיובי על כל המשתמשים, לא רק על בעלי מוגבלויות. מה שאומר שהמבקרים נשארים יותר זמן מחוברים וההקפצות יורדות בהתאם.
     • יתרון תחרותי – כאשר בקושי 2-5% מהאתרים הנוכחיים עומדים בתקני תאימות נגישות, כל ארגון שיעמד בתקני סעיף 508יעמוד בראש וכתפיים מעל המתחרים שלו, בכל ענף שהוא.
     • הגנה משפטית – טיפול בבעיות תאימות של ADA – בין אם על ידי תיקון הפרות בנכסים הקיימים שלכם, ובין אם על ידי בניית נכסים חדשים עם נגישות מהיסוד – מפחית את הסיכון והאחריות שלכם לתביעות פוטנציאליות.

הפתרון Allyable עונה על דרישות סעיף 508 והופך את הציות למהיר, קל ומשתלם!

אנו מספקים את פתרון הנגישות הדיגיטלית 360 ° היחיד בשוק, כך שתוכלו לתת מענה לכל צרכי התאימות שלכם ל- סעיף 508, והכל במקום אחד. חבילת הכלים המלאה של Allyable מאפשרת לכם לתקן בקלות ובמהירות את הבעיות הקיימות ולבנות מתוך מחשבה על נגישות, בין אם אתם מפתחים, משווקים, יועצים, עסק קטן או עסק גדול. התחלו בחינם עוד היום, ואז בחרו את התוכנית המתאימה ביותר לדרישות הארגון שלכם.

בדקו את האתר שלכם בחינם

בודק נגישות

בדוק באתר שלכם אם קיימת תאימות של ADA & WCAG

קבלו את הדו"ח שלנו

התחילו היוםללא תשלום

מטרת Allyable היא להביא גישה שווה לכל מי שמשתתף בעולם הדיגיטלי.

תאימות לנגישות יכולה להיות מהממת / מוחצת ?? לכן אנחנו כאן לעזור לכם לספק את החוויה הטובה ביותר לכל הלקוחות שלכם בכל פעם.

FREE SITE CHECKER
בדיקת נגישות חינם