מה זהWCAG?

הנחיות הנגישות לתוכן באינטרנט (WCAG) הינן סטנדרטים מאומצים בינלאומיים שפותחו ופורסמו על ידי יוזמת נגישות האינטרנט (WAI) של קונסורציום הרשת העולמית (W3C), בשיתוף פעולה עם אנשים, ממשלות וארגונים ברחבי העולם. מטרת ההמלצות היא לספק תקן משותף יחיד להנגשת תכני אינטרנט ונכסים דיגיטליים, בעיקר לאנשים עם מוגבלות המשפיעים על החוויה המקוונת שלהם. הבסיס להנחיות אלה הוא ארבעה עקרונות המהווים את ראשי התיבות "POUR:" נתפס, ניתן להפעלה, ניתן להבנה, יציב. Perceivable, Operable, Understandable, Robust.

WCAG נאכף על ידי מדינות רבות, כולל ארצות הברית (סעיף 508), ישראל (IS5568) וחברי האיחוד האירופי (En.301.549), כדי לתת שם לכמה.

הנחיות אלה מתעדכנות באופן קבוע; נכון לעכשיו, התקן הנוכחי הוא WCAG 2.1, אך WCAG 2.2 ו- WCAG 3.0 יעלו לאוויר בקרוב, נכון לעכשיו, הפלטפורמה של Allyable מבוססת על WCAG 2.1+ והצוות שלנו מבטיח שהטכנולוגיה שלנו תמיד עומדת בסטנדרטים העדכניים ביותר.

למי מיועד ה WCAG?

   • מפתחי תוכן אינטרנט (מחברי עמודים, מעצבי אתרים וכו ')
   • מפתחי כלים לכותב אתרים
   • מפתחי כלי הערכת נגישות לאינטרנט
   • אחרים שרוצים או זקוקים לסטנדרט לנגישות אינטרנט, כולל לנגישות סלולרית
   • משאבים קשורים נועדו לענות על צרכיהם של אנשים רבים ושונים, כולל קובעי מדיניות, מנהלים, חוקרים ואחרים.

כיצד תאימות WCAG תעזור לנו?

ההקפדה כי אתרי האינטרנט, האינטרה-נט ושאר הנכסים הדיגיטליים שלכם תואמים לרגולציה לחלוטין אינה רק החוק, אלא גם מציעה יתרונות רבים עבור הארגון שלכם. להלן רק כמה דרכים בהן אתם יכולים להפיק תועלת על ידי תכנון מתוך מחשבה על נגישות ותיקון הפרות תאימות קיימות באמצעות הפתרונות של Allyable:

 

    • מכירות מוגברות – The 1.85 billion people with disabilities worldwide influence a whopping $13 trillion in discretionary spending each year. By removing accessibility barriers to your digital assets, you may naturally capture more of this huge consumer market with a corresponding rise in revenues.
    • ביצועים מקוונים משופרים – תאימות WCAG תחזק את ה- SEO של דפי האינטרנט ואת התוצאות הכוללות. גוגל, הדפדפן מספר 1, מדרג אתרים עם תכונות נגישות גבוהות יותר בחיפוש האורגני שלו, מה שמוביל לחשיפה ותנועה רבה יותר.
    • חוויית משתמש משופרת – מחקרים הראו כי מתן נכסים דיגיטליים נגישים אוניברסלית וממשקי משתמשים משפיע באופן חיובי על כל המשתמשים, לא רק על בעלי מוגבלויות. מה שאומר שהמבקרים נשארים יותר זמן מחוברים וההקפצות יורדות בהתאם.
    • תרון תחרותי – כאשר בקושי 2-5% מהאתרים הנוכחיים עומדים בתקני תאימות נגישות, כל ארגון שיעמד בתקני WCAG יעמוד בראש וכתפיים מעל המתחרים שלו, בכל ענף שהוא
    • הגנה משפטית – טיפול בבעיות תאימות של ADA – בין אם על ידי תיקון הפרות בנכסים הקיימים שלכם, ובין אם על ידי בניית נכסים חדשים עם נגישות מהיסוד – מפחית את הסיכון והאחריות שלכם לתביעות פוטנציאליות.

הפתרון Allyable עונה על דרישות WCAG והופך את הציות למהיר, קל ומשתלם!

אנו מספקים את פתרון הנגישות הדיגיטלית 360 ° היחיד בשוק, כך שתוכלו לתת מענה לכל צרכי התאימות שלכם ל- WCAG, והכל במקום אחד. חבילת הכלים המלאה של Allyable מאפשרת לכם לתקן בקלות ובמהירות את הבעיות הקיימות ולבנות מתוך מחשבה על נגישות, בין אם אתם מפתחים, משווקים, יועצים, עסק קטן או עסק גדול. התחלו בחינם עוד היום, ואז בחרו את התוכנית המתאימה ביותר לדרישות הארגון שלכם.

בדקו את האתר שלכם בחינם

בודק נגישות

בדוק באתר שלכם אם קיימת תאימות של ADA & WCAG

קבלו את הדו"ח שלנו
FREE SITE CHECKER
בדיקת נגישות חינם